Rumeli Eğitim Vakfı Bursları

Rumeli Eğitim Vakfı Bursları

Rumeli Eğitim Vakfı Bursları

1993 yılından bu yana Rumeli Eğitim Vakfı olarak okumuş oldukları okullarda başarı gösteren fakat maddi imkansızlıklardan dolayı sıkıntı çeken ve maddi desteğe ihtiyacı olan Rumeli kökenli öğrencilerimize sosyal sorumluluk bilinci ile hareket ederek aşağıda bahsi geçen kategorilerde burs imkanları sağlamaktan dolayı son derece mutluyuz.

Vermiş olduğumuz burs kategorileri

– Üstün Başarı Bursları

– Yüksek Öğrenim Bursları

– Yüksek Lisans Bursları

– Doktora Bursları

Başta Rumeli kökenli ve şehit ailelerinin orta dereceli okullardan mezun olup maddi yetersizliklerden dolayı üniversite veya yüksek okulllarda okuma olanağından mahrum kalan öğrencilerin her türlü eğitim, öğretim ve sosyal ihtiyaçlarının karşılanması için burs vermekteyiz.

Okudukları okullarda parmakla gösterilecek şekilde başarılı olan Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı başarılı öğrencilerimizi ödüllendirmek, maddi ve manevi yönden de destek olmak amacı ile üstün başarı bursları vemekteyiz.

Burs Şartları

Rumeli Eğitim Vakfı burslarından sadece Rumeli kökenli ve şehit ailelerin çocukları faydalanabilir. Burs imkanlarından yararlanabilmeniz için herhangi bir resmi veya özel kuruluştan burs veya kredi almamanız gerekmektedir. Başka bir kurumdan burs aldığı tespit edilen öğrencinin Eğitim Bursu iptal edilir.

Burs Başvuruları

Burs Başvuruları

/
Burs Başvuruları Burs başvuruları 10 Ekim 2019 tarihinde…
Burs Başvuru Formu

Burs Başvuru Formu Başvuru için istenilecek belgeler

/
Burs Başvuru Formu Başvuru için istenilecek belgeler; …

KURUMSAL     REV    İLETİŞİM